Hakkımızda

ARD GRUP BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş

ARD Grup şirketlerinden olan ARD Bilişim, 2011 yılından beri sürekli gelişen ve değişen teknoloji trendlerini kurumlar ve şirketlere şirketler için uçtan uca yazılım çözümlerine dönüştürmektedir. ARGE çalışmalarına Hacettepe Üniversitesi Teknokent bünyesinde devam eden ARD Bilişim; hukuk, sağlık, lojistik, siber güvenlik ve finans gibi pek çok farklı sektörün ihtiyaçlarına yönelik teknoloji çözümleri geliştirmiştir ve geliştirmeye devam etmektedir.

Dubai, Bahreyn, İngiltere ve Amerika’da bulunan ofisleri sayesinde global teknoloji trendlerini de yakından takip eden ARD Bilişim; bulunduğu tüm ülkelerde müşterilerine yüksek kaliteli, yenilikçi ve ölçeklenebilir çözümler sunarak sektörde öncü olmaktadır.

ARD Bilişim, 6 Şubat 2020 tarihinde 17 kat rekor taleple ARDYZ işlem koduyla Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlayıp; kısa sürede yatırımcıların güvenini kazanarak BIST 100 listesine girmiştir. Aynı zamanda çalışanlarına sunduğu yüksek kaliteli çalışma koşulları sayesinde 2022 yılında Great Place to Work sertifikası almıştır.

ARD Bilişim’in ulusal ve uluslarası düzeyde sahip olduğu sertifikalar, kaliteli hizmet sağlama ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma hedefi doğrultusunda attığı önemli adımlardan sadece birkaçıdır. ARD Bilişim, özellikle sahip olduğu Spice (ISO 15504) ve Tesis Güvenlik (ISO/IEC 27001) sertifikaları sayesinde; şirketin yazılım geliştirme sürecinde belirli bir kalite seviyesini sağladığını ve bilgi güvenliği yönetim sistemi konusunda yüksek bir seviyede uzmanlık sahibi olduğunu garanti etmektedir.

ARD Bilişim, 2021 yılı itibarıyla bilişim sektöründeki yolculuğuna Ankara Koç Kuleleri’nde de devam etmektedir.