Hakkımızda

ARD GRUP BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş

Bilişim, Gelişim, Değişim…

ARD GRUP HOLDİNG bünyesinde bulunan ARD YAZILIM VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ , Yazılım, Bilişim Teknolojileri, İletişim ve Telekomünikasyon alanında faaliyet göstermektedir. ARD GRUP HOLDİNG şirketler grubunun diğer faaliyet alanları arasında Savunma, Sağlık, Enerji, İnşaat ve Danışmanlık başta olmak üzere birçok farklı sektör bulunmaktadır. ARD YAZILIM VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ, sürekli gelişen teknolojilerin, birbirleriyle iç içe geçmiş uygulama alanlarında uçtan uca yazılım çözümleri üretir. Aşağıdaki başlıklarla özetlenebilir,

 

• Güçlü bir çözüm mimarisinin yazılımsal olarak hayata geçirilmesi.
• Var olan sistemlerin bütünleşik bir yapıda çalışmasının sağlanması, yazılımsal ve donanımsal entegrasyonların yapılması.
• Teknolojik gelişmeler ışığında, ihtiyaçların her zamankinden daha avantajlı yapılabilmesi için daha yeni platformlar oluşturulması, yazılım alt yapısının güncel ve güvenli kalmasının sağlanması.
• Süreçlerin ve sistemin kesintiye uğramaması için gerekli tüm önleyici tedbirlerin hem yazılım hem de donanım sistemi içinde bütünleşik olarak tasarlanması,

 

ARD YAZILIM VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ,

Hukuk, Sağlık, Lojistik, Finans sektörleri başta olmak üzere hem ulusal hem de uluslararası projeler geliştirmektedir. Ulusal Hukuk Ağı Projesi (UHAP), Sterilizasyon Takip Sistemi (STS), T.C. Afet Acil Durum Başkanlığı için geliştirilmiş Lojistik ve Depo Yönetim Sistemi, T.C. Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından lisans sahibi olunan E-dönüşüm (E-fatura, E-Arşiv, E-Saklama, E-İrsaliye gibi) Hizmetleri konusunda geliştirdiği projeler, sektördeki büyük projelerden birkaçını oluşturmaktadır.

Kurumsal yapılanmasını kalite anlayışından ödün vermeden sürdürülebilir kılmayı amaçlayan ARD YAZILIM VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ, gerçekleştirdiği faaliyetler ve kaliteli hizmet ile ulusal ve uluslararası projeler yaratmaktadır.