KARARTEK

KararTek İçtihat Bilgi Bankası

KararTek Avukatlar için özel olarak hazırlanmış bir Yüksek Yargı Kararları Bilgi Bankası Sistemi’ dir.

KararTek, öncelikli olarak Avukatların Yüksek Mahkeme Kararlarına tek ekrandan erişim sağlayabilmeleri ve akıllı arama robotu ile mesleki ihtiyaçlarını karşılamaya uygun sorgulama seçeneklerini kullanabilmeleri amacıyla hazırlanmıştır. Bunun yanında KararTek ile programa üye olan Avukatların isim ve yorumlarını ekleyerek paylaşmak istedikleri içtihatları programa yüklemeleri ile dinamik bir karar havuzu oluşturulması da hedeflenmiştir.

KararTek TBB tarafından sunulan İcratek ve Bürotek gibi kullanımının kolay olması, her yerden ulaşılabilir olması, herhangi bir bilgisayardan kullanılabilir olması, programı edinmenin avukat için mali bir külfet oluşturmaması hususlarına özellikle dikkat edilmiştir.

Detaylı bilgi için: www.karartek.com.tr

Karartek

KararTek web tabanlı bir programdır. İnternet bağlantısı olan her yerden ve ihtiyaç duyulan her zaman KararTek’ e ulaşmak ve içtihat sorgulaması yapmak, arama sonucunda bulunan karar ya da kararları daha sonra ulaşılmak üzere karar havuzuna taşımak, bilgisayara kaydetmek mümkündür.

Programa her yerden ulaşılabilmesi aynı zamanda her bilgisayar ve benzer mobil cihazlardan kullanılabilme imkanı yaratmaktadır. KararTek’ in web tabanlı olması ve sistemin internet üzerinden çalışması güncelleme ve yedekleme işlemlerinin otomatik yapılmasını sağlamaktadır.

Kullanıcılar

120.000’i Aşkın, Türkiye Cumhuriyeti’ne Bağlı Tüm Avukatlar.