BÜROTEK

Bürotek Türkiye Barolar Birliği tarafından avukatlar için özel olarak hazırlanmış bir Online Büro Yönetim Sistemi’ dir.

Bürotek hazırlanırken; Avukatların büro yönetimi ihtiyaçlarını karşılamaya uygun temel araçları içermesi, kullanımının kolay olması, her yerden ulaşılabilir olması, herhangi bir bilgisayardan kullanılabilir olması, programı edinmenin avukat için mali bir külfet oluşturmaması hususlarına özellikle dikkat edilmiştir.

Bürotek başvuruları Barokart ile yapılmaktadır. Bu şekilde kullanıcıların sadece Avukatlar olması konusunda kontrol sağlanmaktadır.

Kullanıcılar

  • 4.500’ in üzerinde Hukuk Bürosu ve Buna Bağlı 30.000’ in üzerinde Avukat.

Bürotek web tabanlı bir programdır. İnternet bağlantısı olan her yerden ve ihtiyaç duyulan her zaman Bürotek’e ulaşmak ve büronuz için yeni kişi, danışma, dava, icra dosyası kayıtları oluşturmak, yeni not ve yapılacak iş kaydı yapmak, dilekçe yazmak, eksik kalan dilekçelerinizi tamamlamak, önceki dilekçelerinize erişmek, çıktılarını almak, kayıtlı dava ve icra dosyaları üzerinde çalışmak, dosyalar içine gelir-gider girişi yapılabilmekte, cari hesap içinde de tüm büro gelir ve giderlerinin kaydetmek mümkündür. Programa her yerden ulaşılabilme aynı zamanda her bilgisayar ve benzer mobil cihazlardan kullanılabilme imkanı yaratmaktadır. Bürotek ’ web tabanlı olması ve sistemin internet üzerinden çalışması güncelleme ve yedekleme işlemlerinin otomatik yapılmasını sağlamaktadır. Bunun yanında program yükleme – kaldırma, veri kaybı, kullanılan cihazdaki virüslerden zarar görme gibi sorunlar da yaşanmaz.

Bürotek Online Büro Yönetim Sistemi, TBB VeriSign Extended Validation SSL Sertifikası ile güvence altına alınmıştır.

Bürotek üzerinden büro ile ilgili her kişiye kısa mesaj ve SesSMS gönderme işlemi kolaylıkla yapılabilmektedir. Sistem üzerinden yüklenecek kredi ile istenilen numaraya kısa mesaj gönderimi yapılabileceği gibi, yazılan metnin ses dosyası haline getirilerek karşı tarafa robot aracılığıyla okunduğu SesSMS de gönderilebilecektir.

T.C Kimlik Numarası ile telefon numarası sorgulaması ve T.C Kimlik Numarasına kısa mesaj gönderimi yapılabilmektedir. Bürotek SMS modülü komple bir modül olup, sistem üzerinden yeni eklenecek telefon numarasına hızlı SMS, belirlenecek gruplara toplu SMS gönderilmesi, istenilen numaralar ile adres defteri oluşturulması, daha önce gönderilmiş mesajlara ait gönderme zamanı, iletim durumu, mesaj içeriği gibi kayıtlara ulaşılması mümkündür.

T.C Kimlik Numarası ile GSM Numarası Doğrulama, T.C Kimlik Numarası ile GSM Numarası Sorgulama, Kurumsal ve Bireysel Abonelik Sorgulama, Faturalı ve Faturasız Abonelik Sorgulama, Müşterim Bu Ülkede mi Sorgulama, SIM Kart Değişikliği Sorgulama, IMEI Aktiflik Sorgulama, Cihaz Değişikliği Sorgulama, Cihaz Modeli Sorgulama, Müşterim Yurtdışında mı Sorgulama Servisleri ile sorgulamalar Bürotek üzerinden yapılabilmektedir. Bürotek Sorgulama modülü ile yapılacak işlemler GSM operatörlerine ve verdikleri hizmetlerin çeşidine göre değişebilmektedir.

Bürotek ile:

  • Sınırsız sayıda kişi kaydı yapılabilmekte, kişilere kişi türü (müvekkil, borçlu, karşı taraf, kefil, tanık) atanabilmekte, kişi bilgileri kaydedilebilmektedir.
  • Sınırsız sayıda danışma, dava ve icra dosyası kaydı yapılabilmekte ve yine sınırsız sayıda dosya kaydı yapılabilmektedir.
  • Sınırsız sayıda dilekçe kaydı yapılabilmektedir.
  • Sınırsız sayıda cari hesap kaydı ve tanımı yapılabilmektedir.

Bürotek içerisinde bulunan menüden program hakkındaki sorunlarınızı ilgili ekibimize iletebilirsiniz. Bunun yanında talebinizi e-posta ile ileterek hızlı bir şekilde destek alabilirsiniz. Mesai saatleri içinde telefonla da bize ulaşarak 24 saat kesintisiz destek hizmet alabilirsiniz.

Bürotek içerisinde bulunan dilekçe modülü örnek dilekçeler, talep yazısı örnekleri, müzekkere örnekleri ve talimat örnekleri içermektedir.

Avukatın kendisinin hazırlayacağı dilekçe ve yazı örnekleri de programa eklenebilmektedir.

Bunun yanında yürürlükteki mevzuata hızlı ulaşılabilmesi için sisteme Mevzuat Modülü eklenmiştir.