Argedor

ARD Bilişim iştiraklerinden olan ARGEDOR, şirketlere ve son kullanıcılara Blockchain, Web3, Metaverse ve Yapay Zeka teknolojileri alanında ürün ve hizmetler sağlamaktadır.

ARGEDOR, Blockchain teknolojisinin geniş potansiyelini görerek; son kullanıcılara ve müşterilerine ileri ve yenilikçi Blockchain çözümleri sunmaktadır. Geliştirdiği birçok SaaS(Software As A Service) çözümleri ile, son kullanıcıların ve işletmelerin blockchain teknolojisinin gücünü tam olarak kullanmalarına olanak veren Token ve NFT kolleksiyonları oluşturma, NFT pazaryerleri geliştirimi, DeFi (Merkeziyetsiz Finans) Uygulamaları, Metaverse Uygulamaları, GameFi Uygulamaları, Dijital Cüzdan Çözümleri, Merkezi veya Merkeziyetsiz Borsa Çözümleri, DAO’lar(Merkeziyetsiz Otonom Organizasyonlar) ve dApp’ler (Merkeziyetsiz Uygulamalar) oluşturma konularında uzmanlaşmıştır. Argedor, tüm bu teknoloji çözümleri ile birçok alanda altyapılar sunmakta ve işbirlikleri yapmaktadır.

ARGEDOR ayrıca büyük Veri Analitiği, Makine Öğrenme/Derin Öğrenme/Yapay Zeka konularında deneyimli teknik ve akademik donanıma sahip ekibi ile; çeşitli sektörlerden birçok müşteri için çok çeşitli Yapay Zeka çözümleri ve ürünleri geliştirmektedir.

ARGEDOR geliştirdiği tüm bu teknolojik alt yapılar ile pek çok ulusal ve uluslararası AR-Ge projesinde yer almaktadır.

Argedor’un Misyonu, bireylerden işletmelere kadar herkes için kullanımı kolay, erişilebilir ve güvenli merkeziyetsiz çözümler sağlamaktır. Teknik uzmanlıkları veya mali kaynakları ne olursa olsun herkesin dijital ekonomiye katılmasını sağlayarak daha adil ve merkeziyetsiz bir dünya yaratmaktır.
Argedor’un Vizyonu, bireylerin ve toplulukların kendi dijital varlıklarını yönetme ve kendi kaderlerini şekillendirme gücüne sahip olduğu merkezi olmayan bir gelecek inşa etmektir. Argedor, merkezi olmayan teknolojinin, özellikle de blockchain’in kaynaklara, bilgiye ve ekonomik fırsatlara erişimi demokratikleştirme gücüne sahip olduğuna inanarak; insanların dijital yaşamlarının kontrolünü ele almalarını sağlayacak altyapıyı ve araçları oluşturmayı hedeflemektedir.

 

Detaylı bilgi için Argedor Web sitesini http://www.argedor.com ziyaret edebilirsiniz.