Açılımsoft

ARD Bilişim iştiraklerinden olan Açılımsoft, satış ve dağıtım sektörüne yönelik bir işletmenin, tüm iş süreçlerini kapsayan uçtan uca ticari ve mobil yazılım uygulamaları geliştirmektedir. Küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere Bayi Yönetimi, Ticari Muhasebe, Mobil Saha Satış Otomasyonu ve Saha Ekip Yönetim süreçlerini kapsayan ürünleşmiş mobil, masaüstü ve web tabanlı teknoloji çözümleri sunmaktadır. Saha Ekip Yönetimi (Three-S), Bayi Ekip Yönetim Sistemi (SDR Bys), B2B E-Ticaret Sistemi (SDR B2B), Mobil Saha Satış (SDR Mobil) ve Ticari Muhasebe (SDR Ticari) bu kapsamda sunmuş olduğu çözümlerden bazılarıdır.

Açılımsoft’da geliştirilen ürünler ve hizmetler ile orta büyüklükteki firmalardan çok uluslu Dünya şirketlerine kadar farklı ticari ölçeklerdeki müşterilerin özgün ve sektörel gereksinimlerine uygun projeler geliştirilmektedir. Çoklu dil desteği ve yerelleştirme seçenekleriyle birlikte müşterilerin küresel operasyonlarındaki gereksinimleri projelendirip, farklı teknoloji çözümleri ile hayata geçirilerek tüm uluslarası operasyonların tek merkezden yönetim ve kontrolü mümkün kılınmaktadır.

Açılımsoft ayrıca özgün fikirler, özel gereksinimler, hassas ölçüler ve yüksek beklentiler için özel projeleri ilk incelemeden uygulama sonrası desteğe kadar titizlikle projelendirerek hayata geçirmektedir.

Açılımsoft 2010 yılından beri faaliyetlerine Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa kampüsü teknoloji geliştirme bölgesinde devam etmektedir.

Detaylı bilgi için Açılımsoft Web sitesini http://www.acilimsoft.com ziyaret edebilirsiniz.